تقدیر از شرکت های بازرسی در گرامیداشت روز جهانی استانداردتقدیر از شرکت های بازرسی در گرامیداشت روز جهانی استاندارد

در این مراسم از شرکت‌های بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، معیار گستر صدر، آزمایشگاه‌های متالورژی رازی، مشاوران‌آزمای نفت ایرانیان، و مراکز آموزشی روشا اندیش و فهامه، بعنوان همکار منتخب این اداره‌کل تقدیر شد
همچنین در این مراسم که از 23 واحد تولیدی نمونه سال97-96 تقدیر شد، نیره پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: این سازمان در شرایط ویژه، رویکرد اقتصاد مقاومتی و قانون جدید را تدوین کرده که مربوط به کالا و خدمات نیست بلکه در مفاهیم زندگی رسوخ و ظهور می‌کند. وی تصریح کرد: با تصویب این برنامه می‌توانیم به نسل آینده راهکاری را ارائه دهیم تا آنان بتوانند کشور را اداره و در برابر مردم مسئولیت خود را ایفا کنند.
معاون رئیس جمهور همچنین به شعار امسال در خصوص حمایت از کالای ایرانی اشاره و بیان کرد: با توجه به شرایط پیش رو حمایت از کالای ایرانی سرلوحه کارها قرار گرفت چرا که ماهیت اقتصاد مقاومتی درونزا و برون نگرست.
وی همچنین به تصویت قانون استاندارد کشور در سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: این قانون جایگاه ملی استاندارد را تقویت کرد و در آن تمام مولفه‌ها کاربردی و حمایتی دیده شده است.
مدیرکل استاندارد استان تهران نیز در این مراسم با اشاره به رویکرد خدماتی این نهاد در پایتخت اشاره کرد و گفت: امسال با همکاری شهرداری، 80 درصد از غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار کنترل شده و گواهی استاندارد گرفتند.
محمودرضا طاهری استاندارد سازی مهد کودک ها و پارکهای تهران را از دیگر اقدامات خدماتی این اداره کل ذکر کرد و افزود: برای استاندارد سازی وسایل پارکها تفاهم‌نامه‌ای با سازمان بوستان‎ها و فضای سبز شهرداری تهران در حال انجام است.
در این مراسم از واحدهای تولیدی شوفاژکار، ماهسان پویا، آرد تابان، اتحاد موتور، الکتروژن، پارسیان ترمز، پانیذسازان دانا، حلواشکری عقاب، زمزم تهران، فهاب بتن، سولان سبز، فرآورده‌های شیری پگاه، آبادگران، بهشهر، قیردژپا، قیران پخش ستاره ایرانیان، کوشش رادیاتور، گلستان، لوله گستر خادمی، مجتمع صنایع غذایی مائده، نفت پاسارگاد و ونوس شیشه، بعنوان واحد تولیدی نمونه استان تقدیر و از دست معاون ریاست جمهوری و دیگر مقامات لوح افتخارذ و تندیس دریافت کردند.

 

تقدیر از شرکت های بازرسی در گرامیداشت روز جهانی استاندارد