مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه ممیزی و بازرسی برگزار می شودمجمع عمومی عادی سالیانه جامعه ممیزی و بازرسی برگزار می شود

در این جلسه تصویب عملکرد مالی سال 1394، استماع گزارش ریاست هیات مدیره، استماع گزارش بازرس، استماع گزارش مسئولین کمیته های آموزش و فنی، بحت آزادف همفکری و تصویب روش های عملکرد هماهنگ اعضا از جمله دستورهای کار مجمع خواهد بود.
جامعه ممیزی و بازرسی ایران در نامه های خطاب به تمامی اعضای درخواست کرده است تا به دلیل حساسیت وضعیت بازار کار و تعیین استراتژی عملکرد در سال 95، شخصا در این جلسه حضور یافته و در صورت عدم امکان برای حضور، حضور خود را به صورت کتبی به یکی از اعضای هسات مدیره مجموعه واگذار نمایند تا با در دست داشتن معرفی نامه کتبی در جلسه حضور یابند. 
محل برگزاری این جلسه سالن کنفرانس باشگاه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به آدرس پاسداران، نیستان هفتم( شهید سوری) خواهد بود. همچنین از حاضران به صرف شام پذیرایی خواهد شد.
 
متن نامه دعوت هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی از اعضا محترم:
 
اعضاي محترم جامعه مميزي و بازرسي ايران
 
با سلام
احتراما"، در اجراي ماده 10 اساسنامه جامعه مميزي و بازرسي ايران جلسه مجمع عمومي عادي سالانه جامعه روز سه‌شنبه مورخ 1395/03/11 از ساعت 18:00 در سالن كنفرانس مجموعه باشگاه کشتيراني جمهوري اسلامي ايران به آدرس خيابان پاسداران ، نيستان هفتم (شهيد سوري) برگزار و دستورجلسه بشرح زير تعيين گرديده است:

  • تصويب عملكرد مالي سال 1394
  • استماع گزارش رياست هيأت مديره
  • استماع گزارش بازرس
  • استماع گزارش مسئولين كميته هاي  آموزش و فني
  • بحث آزاد، همفکري و تصويب روش‌هاي عملکرد هماهنگ اعضاء
  • صرف شام

 
از مديران عامل شركت و مؤسسات عضو تقاضا دارد بعلت حساسيت وضعيت بازار کار  و تعيين استراتژي عملكرد در سال 95 شخصا" در اين جلسه بصورت فعال حضور بهم رسانند و در صورت عدم امكان حضور، اين وظيفه را كتبا" به يکي ديگر از اعضاي هيأت‌مديره مجموعه خود تفويض و فرد جايگزين با در دست داشتن معرفي‌نامه در جلسه حضور يابند.
با تشكر
مسلم عباسي
رئيس هيأت مديره جامعه
 

مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه ممیزی و بازرسی برگزار می شود